One Beach Street 307 B- Amazing 2 Bedroom Condo
När du bor i villan One Beach Street 307 B- Amazing 2 Bedroom Condo Puerto Vallarta kan du besöka Act ll Entertainment Stages, som ligger ungefär 9 minuters promenad bort.
Det tar 30 minuter att gå till Puerto Vallartas centrum och Playa Los Muertos pier ligger mindre än 100 meter bort. The Church of Our Lady of Guadalupe ligger mindre än 1 km från villan, och Malecón ligger ungefär 25 minuters promenad bort. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget inom några kvarter från Cuale Island Flea Market.
Badrumsfaciliteterna i villan One Beach Street 307 B- Amazing 2 Bedroom Condo inkluderar också en separat toalett och en dusch.
Ett komplett kök i den här villan är utrustat med te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap. För att testa rätter från det mexikanska köket kan gästerna gå till restaurangen La Palapa, som ligger ungefär 5 minuters promenad bort. Busstationen Hortensia y Calle Carretera Costera a Barra de Navidad, belägen mindre än 200 meter bort, erbjuder transportmöjligheter i närområdet.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Köksgeråd
På rummet
- Te- och kaffefaciliteter
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Vilka populära sevärdheter finns i närheten av villan One Beach Street 307 B- Amazing 2 Bedroom Condo?
Landmärkena nära villan One Beach Street 307 B- Amazing 2 Bedroom Condo är Playa Los Muertos pier (ungefär 5 minuters gångavstånd från boendet) och Zona Romantica, som ligger 650 meter bort. - ❓
Vilka betalningsmetoder accepterar villan One Beach Street 307 B- Amazing 2 Bedroom Condo?
Villan One Beach Street 307 B- Amazing 2 Bedroom Condo accepterar betalningsmetoder som Mastercard och Visa. - ❓
Finns det ett kök i villan One Beach Street 307 B- Amazing 2 Bedroom Condo?
Ett komplett kök finns i villan One Beach Street 307 B- Amazing 2 Bedroom Condo. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan?
Gästerna i villan kan enkelt nå Olas Altas och Malecón, som ligger endast 550 meter från boendet respektive 2 km bort.